O NAS

       Przedsiębiorstwo AWEM – rok założenia 1996 – zajmuje się organizacją profesjonalnych pokazów ogni sztucznych. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele widowisk pirotechnicznych o różnej wielkości.
Firma jest zarejestrowana w Urzędzie Miejskim w Żarach pod numerem 5976. Posiadamy pozwolenie wymagane do używania materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego w celu wykonywania pokazów pirotechnicznych oraz szkolenie w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia w Zielonce k/Warszawy w zakresie użytkowania materiałów wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego w klasach 1.4 oraz 1.3 zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 8 listopada 2002r, paragraf 4ust.5 (Dz.U.Nr 194, poz.1633) oraz pozytywną opinię powyższego Instytutu w zakresie spełnienia wymagań technicznych i organizacyjnych niezbędnych do wykonywania tego typu prac. Opinia nr.WITU/C/13/200

       Najlepszą rekomendacją naszej pracy jest niezależna ocena naszych zleceniodawców. Prosimy o zasiągnięcie informacji np. w:

    – Urząd Gminy w Lipinkach Łużyckich
    – Hotel „Willa Park” w Żaganiu
    – Centrum Kultury Żaganiu
    – Urząd Miejski w Lubsku
    – Dom Kultury w Sulechowie
    – Klub Garnizonowy w Żaganiu
    – Firma KRONOPOL
    – Firma CREATIVE MEDIA z Warszawy
    – Dom Kultury w Żarach
    – Urząd Miejski w Żarach
    – Redakcja Gazety Regionalnej
    – Firma POL-ORSA

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia na używanie wyrobów pirotechniki widowiskowej – do wglądu na życzenie zamawiającego.